Všechno nejlepší ke 4.narozeninám všem našim Céčkovým Sotisákům 🙂
Hlavně hodně zdraví, dobrých kostí a spoustu legrace s páníčky 😉
Všechno nejlepší ke 4.narozeninám všem našim Céčkovým Sotisákům 🙂
Hlavně hodně zdraví, dobrých kostí a spoustu legrace s páníčky 😉
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...
Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...
Z první výstavy roku 2026 si Gomeisa přivezla Českého šampiona!