Dnes – 14.10.2011 – slaví naše Felon Eden severu 11 let.
Hodně zdraví a ještě spoustu radosti ze života, Felunko 🙂
Dnes – 14.10.2011 – slaví naše Felon Eden severu 11 let.
Hodně zdraví a ještě spoustu radosti ze života, Felunko 🙂
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...
Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...
Z první výstavy roku 2026 si Gomeisa přivezla Českého šampiona!