Zakladatelka našeho chovu Felon Eden severu dnes oslavila 12 let. Je stále čilá, hravá a především při chuti 🙂
Jejím asi jediným „stařeckým“ handicapem je již poměrně silná hluchota. Doposud si ráda běží s ostatními zaštěkat k plotu, vyskočí si na boudu a dostane-li příležitost, s nadšením něco prožene…
Pevně doufám, že Felince bude zdraví a tělo sloužit ještě dlouho a že s námi prožije ještě mnoho radostných chvil.
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


