První říjnovou sobotu jsem se zajela s Axíkem (Griffem) podívat na bonitaci československých vlčáků české pobočky v areálu Dux. Popravdě jsem na svodu očekávala Flashe a na bonitaci Eika Sotis, ale ani jedněm majitelům to nakonec bohužel nevyšlo.
Každopádně vyšlo krásně počasí a já jsem zase jednou celou akci „profotila“ – první snímky z Brodu jsou již v galerii.
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


