Do galerie jsem přidala několik fotografií naší smečky dovádějící na sněhu ze začátku února jako takové olédnutí za letošní nádhernou zimou… (Mohla by být taková každý rok! 🙂 )
Na chvilku jsem tak přerušila štěňátkovskou sérii – ale bez obav, fotky štěňátek se ke slovu opět dostanou… 🙂
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


