Zimní foto…

Úno 23, 2010

Felon, Clif a AreiaDo galerie jsem přidala několik fotografií naší smečky dovádějící na sněhu ze začátku února jako takové olédnutí za letošní nádhernou zimou… (Mohla by být taková každý rok! 🙂 )
Na chvilku jsem tak přerušila štěňátkovskou sérii – ale bez obav, fotky štěňátek se ke slovu opět dostanou… 🙂

MVP Litoměřice 23. 5. 2026

MVP Litoměřice 23. 5. 2026

Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...

Duo CACIB Brno 24. – 25. 1. 2026

Duo CACIB Brno 24. – 25. 1. 2026

Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...