Zimní foto…

Zimní foto…

Do galerie jsem přidala několik fotografií naší smečky dovádějící na sněhu ze začátku února jako takové olédnutí za letošní nádhernou zimou… (Mohla by být taková každý rok! 🙂 )Na chvilku jsem tak přerušila štěňátkovskou sérii – ale bez obav, fotky štěňátek...

Anteia maminkou napodruhé?

S radostí oznamujeme, že Anteia Sotis byla nakryta Keltem z Molu Es! Pevně doufám, že tentokrát to Anušce vyjde a na svět přivede samá zdravá a krásná štěňátka :)Pokud Vás toto spojení zajímá, více podrobností najdete v nabídce...