V neděli 10.7. jsem se byla podívat na naše štěňátka F Sotis v Praze a nevěřila jsem vlastním očím, jaké jsem to našla pod Cessinkou cvalíky! Štěňátka neuvěřitelně přibírají, jsou krásně čilá a při kremní jsou to hotoví „boxeři“ 🙂
Snažila jsem se pořídit nějaké fotky (budou 😉 ) a zároveň jsem natočila i video, na které se již můžete podívat v HD kvalitě…
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


