Letošní nadílka sněhu byla velmi skromná, a tak jsme si ji snažili užít, co to jen šlo. Kromě honění a dovádění jsme si dopřávali několikahodinové procházky do kopců Českého středohoří.
V galerii se můžete podívat na fotky z našich sněhových radovánek. Snad nám letošní zima ještě něco nadělí 🙂
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


