Sněhová nadílka

Led 31, 2007

Letošní nadílka sněhu byla velmi skromná, a tak jsme si ji snažili užít, co to jen šlo. Kromě honění a dovádění jsme si dopřávali několikahodinové procházky do kopců Českého středohoří.
V galerii se můžete podívat na fotky z našich sněhových radovánek. Snad nám letošní zima ještě něco nadělí 🙂

MVP Litoměřice 23. 5. 2026

MVP Litoměřice 23. 5. 2026

Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...

Duo CACIB Brno 24. – 25. 1. 2026

Duo CACIB Brno 24. – 25. 1. 2026

Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...