Všem majitelům našich odchovů, přátelům i lidem dobré vůle přejeme krásné svátky a mnoho štěstí v novém roce 2018!

Všem majitelům našich odchovů, přátelům i lidem dobré vůle přejeme krásné svátky a mnoho štěstí v novém roce 2018!

Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...
Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...
Z první výstavy roku 2026 si Gomeisa přivezla Českého šampiona!