Krásné svátky a vše nejlepší do nového roku 2007
přeje chovatelská stanice Sotis
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...
Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...
Z první výstavy roku 2026 si Gomeisa přivezla Českého šampiona!