Eiko a Ecco Sotis

Čvn 27, 2011

„Naši“ kluci z vrhu E byli v sobotu 25.6. velmi šikovní a dělali naší CHS dobré jméno 🙂

Eiko se svou paničkou Lenkou vyběhal v opravdu velké konkurenci na MVP v Brně známku výborný 4 (rozhodčí Leoš Jančík), Ecco alias Nord pro změnu bojoval na poli pracovním. S paničkou Evou spolu složili svou životně první zkoušku – ZZO.

Oběma klukům moc gratuluji a majitelkám děkuji za práci i čas, který svým pejskům věnují 🙂

MVP Litoměřice 23. 5. 2026

MVP Litoměřice 23. 5. 2026

Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...

Duo CACIB Brno 24. – 25. 1. 2026

Duo CACIB Brno 24. – 25. 1. 2026

Jen dva týdny po komornější národní výstavě jsme se do Brna vrátili znovu, tentokrát na mezinárodní Duo CACIB. Rozdíl v atmosféře nemohl být větší –...