O víkendu 6. – 7.2. probíhal v Brně již druhý ročník mezinárodní dvojvýstavy psů. My jsme letos díky štěňátkovským povinnostem vynechali, ale přesto měla naše CHS na této akci svého zástupce – Dayen Sotis, a to s velmi pěknými výsledky. V sobotu V1, CAC, res.CACIB, v neděli pak V2, res.CAC. Gratuluji a děkuji za prezentaci 🙂
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


