V sobotu 16.1. jsem se opět jela podívat na naše malé drobky… Tedy drobci to už rozhodně nejsou 🙂 – všichni jsou velcí, kulatí a poměrně pěkně osrstění. V sobotu jim bylo přesně 8 dní…
Samozřejmě jsem neopomněla štěňátka nafotit – jak společně, tak každé zvlášť a fotky se budou postupně objevovat v galerii (pracovní vytížení mi bohužel nedovoluje zpracovávat fotky tak rychle, jak bych si přála).
MVP Litoměřice 23. 5. 2026
Sobotní slunečný (a na mě tedy neskutečně horký) den jsme strávili na mezinárodní výstavě v mých rodných Litoměřicích. Československé vlčáky...


